KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16183120
nr 1618 3120
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1970. Olja på pannå, 60x84 cm, yttermått inklusive ram: 63x86 cm
Kondition: skadad
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:24:52
6/5 18:43:07